FURNITURE / Tables / Dining table 6638697
nr 663 8697
DINING TABLE
mahogany, 3 ilägg, wear, damages.
mahogny, 3 ilägg
Condition: slitage, skador
100
SEK 400
Monday October 25 2010
at 19:42:46
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr